LinksLinked

Ülkenin En İyi Anonim Haber Sitesine Hoş Geldiniz

İmhaTimi Nedir ? (Kısaca)

Sohbet-röportaj tadında 🙂 …

İmhatimi Nedir ? Ve İmhaTimi’nin Amacı Nedir ?

İmhaTimi 2004 yılında “MecTruy” tarafından kurulmuştur.
Ve Türkiye’nin en eski Hack forumudur.

Foruma Gitmek İçin ; Tıkla

İmhaTimi’nin Amacı Ne ?

“İmhaTimi, 2004 yılında yeniden ayaklığında misyonu piyasadaki hack sitelerinin hepsine son vermekti. Gelin görün ki misyonunda kararlılığını sürdürerek günümüze kadar önüne çıkmış bütün rakiplerini alt etmeyi başararak ayakta kalan sayılı hack forumlarından biri oldu. Fakat zaman geçtikçe anladık ki dostluk köprülerini yıkmak yerine o köprüleri sağlamlaştırmak en doğru seçenek. Günümüzde gayemiz, siber dünyaya, bilişime yeni insanlar katmak. Bu konuda bildiğimiz tecrübe edindiğimiz her detayı yeni ve hevesli kardeşlerimize aktarmak. Birimizin eline 500 liralık bir script geçer onu paylaşırız, birimiz Instagram konusunda tecrübelidir o konu hakkında bildiklerini bize aktarır. İmhaTimi, öğrendiklerini öğretmeyi gaye edinimiştir.” amacı budur.

Forumda Seviye Yada Rütbe Sistemi Varmı ?

Bir çok forumda olduğu gibi İmhaTimin’de de RÜTBE sistemi var.

“Rütbesi yüksek olan üstün değildir, foruma katkı sağlamış insanlar tabii ki de yönetim tarafından ödüllendirilir. Burada kimse para karşılığı iş yapmıyor. Her şey gönüllülük esasınca yürüyor. Bir üye insanüstü emekler harcayıp, sürekli paylaşım yapıyorsa İmhaTimi yönetimi o üyeye gereken sadakati gösterir. İmhaTimi tarihi boyunca hiçbir zaman üyesine karşı nankörlük yapmamıştır. 10 yıl öncesine ait paylaşımlar bile arşivlerimizde tutuluyor. 10 yıl önce bizlere bir şeyler katmış insanlar hala günümüzde bizdeki yerini korumaya devam ediyor.
Rütbe nedir sorusuna gelirsek, forumda emek harcayıp elde edebileceğiniz 7 rütbe bulunmakta. Rütbe, forumdaki bir üyenin emeğini, saygınlığını ifade eder.
Çömez rütbesine sahip üyeler forumda adam akıllı yetkilere sahip değildir. Forumu tam anlamıyla kullanmaya başlaması için emek harcaması gerekir.” demişlerdir.

Rütbe Şemasına Ulaşmak İçin ; Tıkla

Dedikleri gibi katkı sağlamış olan insanların ödüllendirilmesi gerekiyor. Bu rütbelendirme olmaz ise saygı olayı ortadan kalkar. Çünki ilk rütbelerdeki kişilerin o kadar emek vermiş olan bir kişiye hiçbir şey bilmeden laf atması uygun olmaz.

Bizde Forumlarda İçeriklerimizi Paylaşabilirmiyiz ?

Tabiki ama ilk kuralları okumalısınız ve sonra üye olmalısınız. Lütfen kuralları okumadan üye olup konu açmayınız…

Kuralları Okumak İçin ; Tıkla

Üye Olmak İçin ; Tıkla

Peki Bundan Sonraki Süreç Ne Olucak ?

SpyDark ; “Bundan sonraki süreç eski imhatimi heyecanını tekrar aktif hale getirmek eski günlere dönmek günümüzün düzeni doğruluğunda forum içi aksiyon almak eski güç eski ruh eski heyecanı tekrar yaşatıp zirvede olmak.”

SpyDark‘a LinksLinked.com ile Röportaj Yaptığı İçin Çok Teşekkürler….

Saygılarımla…..

LinksLinked.com